| Detail obrázku | |
![]() Pipin a Smíšek (mluví pravděpodobně se Stromovousem) |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 31.08.2002 11:58:38 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Já to snad do té premiéry nevydržím!!!! | |
| 01.09.2002 12:28:13 - éowyn - Nadpis neuveden | |
| jsou tak roztomilí | |
| 01.09.2002 12:45:01 - Nazghůlové - Nadpis neuveden | |
| Co na nich vydíte.Jsou to malí chlupatý potvory :) | |
| 04.09.2002 11:20:29 - Keipos - Nadpis neuveden | |
| Pěkná fotka, ale čekal jsem temnějši fangorn. | |
| 04.09.2002 18:12:29 - Janice - Nadpis neuveden | |
| Nazghůlové: Já ti dám - malý chlupatý potvory... ty jedna velká průsvitná potvoro :-))) | |
| 04.09.2002 18:31:28 - Asfaloth3 - Nadpis neuveden | |
| Sou krásný...Ale s tim Fangornem máš pravdu...I když možná je to jen nasvícený. | |
| 05.09.2002 23:27:34 - Ungel - Nadpis neuveden | |
| Jsou skvělí!(Detail pro Nazghůly:vidíte se píše s měkkým i,ale stejně jste lepší!!!) | |
| 06.09.2002 16:13:17 - Nazghůlové - Nadpis neuveden | |
| Unqel:Dík :) | |
| 24.09.2002 15:11:10 - Nina Drasilova - Nadpis neuveden | |
| Už i skřeti jsou hezčí!!! | |
| Další obrázky | |||
![]() Faramir [5015 prohlížení] |
![]() Eomér a Gríma Červivec [5231 prohlížení] |
![]() Saruman, v pozadí Gríma Červivec [4818 prohlížení] |
![]() Skřeti [2888 prohlížení] |