| Detail obrázku | |
![]() Legolas |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 11.02.2003 19:19:45 - Pavlínielka - Nadpis neuveden | |
| jaktože neni tady ještě žádný komentář?????????????????Jaktože neni ve filmu nikdo hnědooký-----------diskriminace!!!!Ve společenstvu je sice jeden skřet hnědookej, ale to mne neuspokojuje!!!!! | |
| 11.02.2003 20:32:58 - ravel - Nadpis neuveden | |
| elven rulez! | |
| 12.02.2003 9:36:55 - legolaska - RE: Pavlínielka | |
| Hnedooký je Gimli, Saruman, Eomer a občas aj Legolas, keď mu zabudli nasadiť kontaktné čočky! Otvor si oči a pozeraj sa lepšie! | |
| 13.02.2003 9:23:08 - Steamwitz - Nadpis neuveden | |
| Má strašné vlasy, vyzerajú, ako by si ich tisíc rokov neumýval, čo viem síce pochopiť, ale vypadá to hrozne.... | |
| 13.02.2003 11:49:47 - Arien - Nadpis neuveden | |
| Miluju ho | |
| 14.02.2003 14:20:03 - Lina - Nadpis neuveden | |
| Legs si ty čočky nandava sam, Legolasko, to bys mohla vědět! A zapomene si je vzit při hadce s Aragornem v Helmově žlebu před bitvou. Schvalně se na to jukni Pavlinielko! | |
| 14.02.2003 19:02:37 - Kostra - Legolas | |
| No, z filmu se mi nejvíc líbil | |
| 14.02.2003 19:46:05 - Kostra - Nadpis neuveden | |
| On vypadá zženštile. | |
| 14.02.2003 23:02:31 - Rexis - Nadpis neuveden | |
| Kostro jdi se vycpat | |
| 14.02.2003 23:03:26 - Rexis - Nadpis neuveden | |
| Arien myslim, že nejsi sama | |
| 15.02.2003 13:27:00 - Hitomi - Nadpis neuveden | |
| ai shiteru Legolas | |
| 15.02.2003 14:17:04 - JANKA - Nadpis neuveden | |
| Strasne je krasny!! uplne uzasny!! | |
| 15.02.2003 17:59:10 - zazinda - Nadpis neuveden | |
| Je uplne sqelej tak co tdy vsuchni delate trubky | |
| 15.02.2003 18:06:42 - Zeke - Nadpis neuveden | |
| hnědý oči má kvůli jinýmu osvětlení | |
| 15.02.2003 19:50:18 - Melian - Nadpis neuveden | |
| O muj boze oh sledujte ty jemny rysy..sem to ale nevěrnice..promiň Thungore nebo jak se menuješ | |
| 16.02.2003 15:02:37 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| To je teda ňáký divný ty ho miluješ a nepřídeš mu ani na jméno... 0 0 / ___ | |
| 16.02.2003 20:21:38 - Amadrierith - Nadpis neuveden | |
| má ňáký zplihlý vlasy,ale jinak hezkej | |
| 17.02.2003 9:48:25 - Kiwwwi - Nadpis neuveden | |
| Dlhé vlasy, sexi uši, s lukom mu to proste sluší. | |
| 18.02.2003 17:44:41 - Arwen.elfka - Nadpis neuveden | |
| Je to fakt supr ! Zbožňuju Legola a kort kdy je tak krásně vyfocenej . Myslim že by žádná neodolala :0) | |
| 20.02.2003 8:48:11 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Je to mooc pekny obrazek, zvlast, kdyz je tam tak sladka osoba!!!!!!!!!!! Pekne!!!! | |
| 20.02.2003 19:24:50 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Koukejte, jak se Legolas kouká na (asi) Aragorna.... Pusu, pusu, pusu !!!!!!!! | |
| 20.02.2003 19:55:03 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| je proste bozi | |
| 22.02.2003 10:55:11 - Irime Envingiel - Nadpis neuveden | |
| Příště si umyj vlasy Legi! | |
| 25.02.2003 19:58:36 - bara - Nadpis neuveden | |
| orlando bloom muj milasek | |
| 26.02.2003 11:19:19 - Arwen Undomiel - Nadpis neuveden | |
| Vy jste slizaci, takovej nechutnak!!!!! Aragorn je hezci!!! | |
| 26.02.2003 15:07:34 - Silvia - Nadpis neuveden | |
| Legolas je úplne fantastický!!Orlando Bloom je úplne fantastický!! | |
| 02.03.2003 1:12:46 - Thawingiel - Nadpis neuveden | |
| Arwen Undomiel tohle je můj poslední vzkaz for you, protože si s tebou už odmítám zatěžovat mozek- jdi se bodnout! | |
| 02.03.2003 1:14:17 - Thawingiel - Nadpis neuveden | |
| Rexis, na kostru mám stejnej názor. | |
| 29.07.2003 8:38:48 - Níniel - Nadpis neuveden | |
| Božíííííí...... | |
| 09.01.2004 13:08:16 - Cho - Nadpis neuveden | |
| Všimli jste si,že se Legolas usmívá?(asi!) :-) | |
| 08.05.2004 21:09:58 - Ismarilion - Nadpis neuveden | |
| Páni, tady je fakt božskej! | |
| 04.06.2004 2:00:24 - Lea - Nadpis neuveden | |
| Ach jo, je tak hezkej, tak hezkej, tak hezkej, proč ti nejhezčí jsou vždycky takový nedosažitelní? :-) | |
| 13.08.2004 19:33:48 - Ctitelka - Nadpis neuveden | |
| No jo na Legiho prostě nikdo nemá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ | |
| 15.12.2007 22:09:59 - jedi Morell - Nadpis neuveden | |
| Legolas je prostě nej, ve všem, Orlando mu dal úplně božsky elfskou podobu. Ach, kdyby věděl, kolik srdcí tady v čechách má jen pro sebe... (moje taky) Trošku mě mrzí, že se ve filmech více nesměje, tehdy vypadá nejlépe. "Čekám na tebe lásko." | |
| Další obrázky | |||
![]() Tři honiči [6037 prohlížení] |
![]() Arwen a Aragorn [5964 prohlížení] |
![]() Legolas na hradbách (křičí na Aragorna? Kde má lano?) [10860 prohlížení] |
![]() Aragorn a Legolas [12015 prohlížení] |