| Detail obrázku | |
![]() Frodo upadl v hostinic a sleduje Prsten |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 02.03.2002 12:20:04 - Joee - Nadpis neuveden | |
| Tohle neni v hostinci a uz vubec neupadl. Je to v Hobitine ve Dne pytle a pred tim se s nim Gandalf bavil o prstenu. Pak zaslechl venku nejaky zvuky a Frodo se sehnul k zemi a ted kouka, co se stane. Gandalf kde k oknu a holi stouchne do krovi a on je tam Sam... | |
| 06.03.2002 6:36:36 - zzzzz - Nadpis neuveden | |
| spravně,ale ze mu to slusi sibalouvi jednomu | |
| 09.03.2002 20:45:37 - Frodík - Nadpis neuveden | |
| máte pravdu oba(ě), ale Frodo v hostinci U Skákavého poníka fakt upad, ale ne na této fotce | |
| 10.04.2002 12:31:43 - Isilmë - Nadpis neuveden | |
| No, ale je k sežrání všude, i u Poníka i doma... | |
| 10.04.2002 12:32:46 - Isilmë - Nadpis neuveden | |
| No, ale je k sežrání všude, i u Poníka i doma... | |
| 10.04.2002 12:34:07 - Anar - Nadpis neuveden | |
| možná,že je někde jinde ,ale jedno by si pamatovat měl...do hospody bez peněz nelez..... a jako můj bratr by sis to měl pamatovat,že rodiný majetek se rozprodávat nemá--i když je to jen nějakej prtavej prsten...ača de vaha tvá sestra | |
| 21.04.2002 17:17:37 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Je k sežrání.Že jo???????, | |
| 22.04.2002 20:59:39 - werenys - Nadpis neuveden | |
| Takhle vypadá dcera mojí kamarádky,když něco vyvede. Říkáme tomu pohled"nezabíjej mě podle Froda". | |
| 23.04.2002 14:18:36 - cruelka - Nadpis neuveden | |
| Krásnej co??? | |
| 24.05.2002 20:46:50 - Millila - Nadpis neuveden | |
| Miluju, miluju ,miluju..................(prostě těch miluju je tam hodně) jenom jeho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | |
| 09.06.2002 21:00:18 - Pikachu - Pikachu Surfing | |
| He looks scared! | |
| 26.07.2002 21:26:37 - Jmeno neuvedeno - Nadpis neuveden | |
| Takový oči nemá nikdo. | |
| 09.11.2002 20:44:03 - x - Nadpis neuveden | |
| Je uzasnej | |
| 08.12.2002 13:29:17 - Φροδινκα - Nadpis neuveden | |
Ευχαριστ 959;, ειναι ΣΟΥΠΡ |
|
| 02.02.2004 15:19:47 - Quendi - Nadpis neuveden | |
| Frodo upadl v hostinci a sleduje Prsten? Co je to zase za blbost? | |