| Detail obrázku | |
![]() Frodo sedí ve výklenku schodiště na Větrově |
|
| Komentáře čtenářů | |
| 13.03.2002 11:20:43 - Mysak - krása | |
| Frodo To je prostě miláček všude. Aaaaaaaaaaaaa! | |
| 22.03.2002 19:18:16 - F.r.o.d.i.c.e. - Nadpis neuveden | |
| Nebud smutnej uz jdu k tobe! | |
| 01.07.2002 14:36:12 - Asfaloth3 - Nadpis neuveden | |
| Ploč si tak smutnej milášku?Já tě tam du rozveselit...Proč tam v tom filmu sakra tyhle obrázky vůbec nejsou? | |
| 05.09.2002 20:48:08 - Iwča.Rrrrrr - Nadpis neuveden | |
| Náš milááááááááááášek. | |